Get Adobe Flash player

Často kladené otázky / FAQ

Skládají se vaše ponožky opravdu z bavlny?

Ano naše ponožky se výrábějí opravdu z kvalitní česané bavlny. Bavlna dobře saje vlhkost, je jemná na omak, je hřejivá, není zdraví škodlivá a má dobrou tvarovou stálost. K barvení používáme ekologicky a zdravotně nezávadná barviva světových renomovaných výrobců.

Spousta ponožek doprovazí tzv. efekt škrcení, trpí tím i ponožky WePon?

Ne, naše ponožky vzhledem k tradiční technologii výroby nezpůsobují problémy se ,,škrcením“. WePon jsou opatřeny klasickým nepřevěšeným lem.  Ten vytváří pouze tak velký tlak, aby se ponožky neshrnovaly a zároveň nezpůsobavaly otlačeniny v důsledku nepříjemného sevření nohy lemem ponožky.

Proč je další složkou vašich ponožek polypropylen?

Jako jedno z mála syntetických vláken je vhodné pro výrobu dětského zboží, jeho největší předností jsou: antibakteriální, vlhkost odpuzující vlastnsti, dále má vysokou tvarovou a barevnou stálost. Vzhledem, k těmto vlastnostem mají naše ponožky vysokou životnost a způsobují efekt pocitu nezpocených nohou.

Wepon na Facebooku Wepon na Google Plus WePon na Twitter

Barevný vzorník ponožek

vzor_maresme_001 vzor_orthensia_001 vzor_cerna900_001 vzor_beige_001 vzor_dark_001 vzor_ruzova_001-copy vzor_hneda721_001 vzor_avio_001 vzor_marine_001 vzor_bila001_001 vzor_jeans_001 vzor_antracit_001