Get Adobe Flash player

Vlastnosti vláken

BAVLNA:

Hlavní zastoupení v našich ponožkách zaujímá kvalitní bavlna. Ponožkám dodává jemný a hřejivý omak. Zajišťuje dobrou sorpci vlhkosti a přináší vysoký komfort a příjemný pocit při nošení. Dodavatelem bavlněné příze je pražská společnost NOCO Consulting, s.r.o.

POLYAMID:

Polyamid se používá jako náhrada přírodního hedvábí. V ponožkách WePon zaujímá funkci platýrovací příze. Jeho největší předností jsou vlastnosti zajišťující tvarovou a barevnou stálost a vysokou odolnost vůči oděru. Díky těmto vlastnostem mají ponožky vysokou trvanlivost. Tuto přízi nám dodává přední evropský výrobce elastických přízí Zimmermann.

POLYPROPYLEN:

Polypropylen je součástí ponožek CLASSIC. Toto vlákno je velmi pevné a vyniká svou vysokou odolností proti oděru. Předností je také nízká navlhavost, která je pouze 0,05%. Souhrnem těchto vlastnosti získávají ponožky vysokou životnost a stálý tvar. Touto přízí nás zásobuje slovenská společnost Chemosvit.

ELASTAN:

Součástí ponožek ELASTIC, MEDICAL A SNEAKER je také elastan. Jeho výjimečná pružnost zlepšuje přilnavost k noze a přitom nebrání v pohybu. Dokáže se roztáhnout a vrátit se do původního stavu. I při opakovaném nošení je zachován tvar ponožek. K výrobě používáme originální francouzský elastan, který získáváme od světově proslulé firmy DuPont.

Wepon na Facebooku Wepon na Google Plus WePon na Twitter

Barevný vzorník ponožek

vzor_ruzova_001-copy vzor_bila001_001 vzor_marine_001 vzor_beige_001 vzor_maresme_001 vzor_antracit_001 vzor_orthensia_001 vzor_cerna900_001 vzor_hneda721_001 vzor_jeans_001 vzor_dark_001 vzor_avio_001